параметры поиска


Рада Європи згодна допомогти Україні мирно вирішити конфлікт

Генсек Ради Європи Торбйон Ягланд закликає всі сторони в Україні утриматися від насильства і пропонує допомогу для вирішення ситуації, що склалася. Мова про це йде у його заяві, передає «Інтерфакс-Україна».Відзначивши, що ситуація в

1071 просмотр

Генсек Ради Європи Торбйон Ягланд закликає всі сторони в Україні утриматися від насильства і пропонує допомогу для вирішення ситуації, що склалася.

Мова про це йде у його заяві, передає «Інтерфакс-Україна».

Відзначивши, що ситуація в Україні, «яка є членом Ради Європи, викликає стурбованість», Ягланд закликав усі сторони «утриматися від насильства і повернутися до мирного діалогу».

«Рада Європи готова допомогти Україні та її людям вирішити сьогоднішню важку ситуацію відповідно до зобов язань країни в рамках конвенції Ради Європи про права людини та принципів демократії, верховенства права та прав людини», - йдеться у заяві.

У свою чергу представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майї Косьянчич в понеділок в Брюсселі на брифінгу заявила, що ЄС не обговорює введення персональних санкцій щодо українських посадовців.

«З цього приводу дійсно мені нічого сказати. Ми стежимо за ситуацією і вже чітко сказали про нашу позицію. Ми також намагаємося пояснити, що угода про асоціацію не є чимось, що виключає відносини України з Росією. Цей те, що я можу сказати», - позначила Косьянчич.

Українська правда


Читать все новости Евпатории

Материал Рада Європи згодна допомогти Україні мирно вирішити конфлікт добавлен пользователем в категорию: Крым Вся информация размещенная на сайте Симферополя получена из открытых источников в сети Интернет. Все права на размещенную информацию включая фотографии, изображения, аудио, видео и другое принадлежат правообладателям. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. Вы можете добавить новость на сайт Евпатории

Евпатория отзывы (0)